DersimiX Online Ders Birebir Ders

Size Özel Reklam

Güvenilir İşlemlerin Adresi: Sosyalxtra


Milyonlarca kişinin aktif olarak kullandığı sosyal medya platformlarında fenomen olmak, eskiye nazaran oldukça zorlaştı. Kısa süre içerisinde takipçi sayınızı yükseltecek, tanınmanızı sağlayacak yöntemler ise gün geçtikçe gelişiyor.

Birçok işletme, kurumsal firma, marka ve tanınmış kişiler tarafından aktif olarak kullanılan sosyal medya platformlarında aynı zamanda potansiyel müşteri oranı da oldukça yüksektir. Tanınmış kişilerin reklam alabilmek için takipçi sayısının ve etkileşiminin yüksek olması gerekirken; ticari hesapların da güvenilir imaj çizebilmesi için yüksek takipçiye ihtiyacı olmaktadır.

Sosyalxtra tarafından sunulan İnstagram takipçi ve beğeni paketleri, Twich izleyici botu gerçek kullanıcılar tarafından takip edilmenizi sağlarken; beğeni sayınızın da yükselmesinde etkin rol oynayacaktır. Yalnızca bu hizmetler değil, diğer birçok alanda da kullanıcılara ve tanınmak isteyen kişilere yardımcı olan platformun detayları bu içeriğimizde.

İnstagram Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın alma işlemi, mutlaka güvenli platformlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bot, gerçek olmayan ya da pasif hesaplar tarafından takip edilmek Instagram tarafından cezalandırılmakla sonuçlanabilir. Bu konuda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz site, tamamen organik, gerçek kişiler tarafından kullanılan hesaplar tarafından takip edilmenizi sağlamaktadır.

İnstagram takipçi sayınız artarken, aynı zamanda etkileşiminiz de doğru orantıda yükselişe geçecektir. Etkileşimlerinizin yükselmesi keşfet bölümünde görünmenize de etki ettiği gibi; ticari bir hesap kullanıyorsanız güvenilir bir imaj çizmenizde de etkili olacaktır. 

%100 gerçek, Türk aktif hesaplar takip eder,

Gerçek hesaplar tarafından beğeni, paylaşım ve yorum yapılabilir,

Paylaşımlarınız daha fazla kişiye ulaşır,

Anlık olarak takipçi sayınız yükselir,

Herhangi bir risk bulunmamaktadır.

İnstagram Beğeni Satın Al

İnstagram beğeni satın almak, daha aktif bir hesaba sahip olmanızı sağlayacaktır. Aktif olan bir hesap, diğer kullanıcıların da ilgisini çekmektedir. Bu sayede doğal olarak takipçi sayınıza ve beğeni sayınıza da etki edecektir. 

Ek olarak anlık artan beğeni sayısı, gönderilerin keşfet bölümünde yer almasında rol oynarken; Instagram tarafından da daha fazla kişiye ulaştırılır. Instagram beğeni satın almanın avantajları şu şekilde sıralanabilir; 

Keşfete düşen paylaşımlarınız daha fazla kişiye ulaşır, 

Hesabınız, potansiyel müşterilerinizin gözünde güven kazanır,

Daha büyük kitlelere ulaşırsınız,

İlgi gören paylaşımlarınız daha fazla yorum alır.


Twitch İzleyici Botu Satın Al

Twitch izleyici botu, yayıncıların daha fazla kişiye ulaşması için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. İstatistiksel olarak yayıncının daha popüler olmasını sağlayan bu işlem, yayını izlemeyen diğer kişilerin de ilgisini çekme konusunda etkilidir. 

Yayıncının daha fazla kişiye ulaşması, tanınması ve popülerleşmesi konusunda yardımcı olan Twitch izleyici botu, gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Bu sayede herhangi bir risk olmaksızın izleyici sayısı artar; yayındaki etkileşimler ve Chat bölümündeki mesajlarda da artış görülür.

Doğru ve güvenli şekilde izleyici satın almak için Sosyalxtra, yayıncılar için özel paketler oluşturmuştur.

  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.