DersimiX Online Ders Birebir Ders

Size Özel Reklam

Pomeranian Boo Özellikleri

 


Pomeranian Boo Özellikleri

Pomeranian Boo özellikleri ve görünüşleri bakımından en çok tercih edilen köpek türleri arasındadır. Küçük ve oyuncu yapılarıyla öne çıkmaktadır. Her ne kadar kilo bakımından farklılıklar gösterseler de 3 ile 7 kilo arasında bulunmaktadır.

Sevimli, tüylü ve alıngan bir yapıları olan Pomeranian Boo aile üyelerine çok zeki ve sadıktır. Bağımsız bir yapıları olan bu dostlar, kendilerine özel zihinleri ile akıllı canlılardır. Bulundukları dünyaya karşı uyanık olan bu canlılar meraklı bir yapıya sahiptir.

Her ne kadar boyları küçük olsa da bu yapıları gereği diğer köpeklere karşı saldırgan olabilir. Bu durum köpeğin ne kadar büyük olduğuna bağlı değildir. Bu nedenle almak için Pomeranian Boo fiyatları inceliyorsanız, buna dikkat etmeniz gerekir.

Buna karşılık düzgün bir şekilde sosyalleştirilirlerse gayet iyi geçinirler.

Pomeranian Boo Özellikleri Nelerdir?

Birçok hayvan sever onları nasıl ücretsiz bir şekilde sahiplenebileceğini merak eder. Bu nedenle Pomeranian Boo ücretsiz nasıl alınır da sıklıkla sorulmaktadır. Bunun için barınaklara ya da bu köpeğe, yavrularına sahip olanları araştırmanız gerekir.

Köpek özellikleri bakımından dik kulaklara, kama şeklinde kafaya sahiptir. Bazlarının yüzleri tilkiyi andırabilmektedir. Gözleri genellikle koyu renkli olup bademi andırmaktadır. Tüylü canlılar olup düzenli fırçalama istemektedir.

Yaklaşık 20 cm boyunda olan bu canlılar 2 ile 3.6 kilogram arasında ağırlıkları bulunmaktadır. Beyaz, siyah ve turuncu gibi renklerde olan bu canlılar, hareketli, oyuncu, sosyal ve zeki canlılardır. Diğer köpek türleri gibi ilgi ve sabır ile eğitilebilir.

Yabancılardan hoşlanmayan bu köpekler yüksek havlama eğilimi göstermektedir. Bu nedenle iyi bekçi olabilir. Ancak yüksek sesle havlamaları, apartmanlarda sorun çıkartabilir. Zira bazı durumlarda havlamayı kesme zamanını bilemeyebilir.

Pomeranian Boo Nasıl Sahiplenebilir?

Köpek sahiplenmek günümüzde birçok kişinin istekleri arasındadır. Bu nedenle Pomeranian Boo ücretsiz sahiplendirme sıklıkla incelenmektedir. Bunun için ilk seçeneğiniz yaşadığınız yerde olan barınaklardır.

Eğer buralara giderseniz birçok dostla tanışabilirsiniz. Ayrıca bu tür köpeğe sahip birçok kişi de ücretsiz verebilmektedir. Bu özellikle herhangi bir nedenle bakamayacak konuma gelmesi ya da çok sayıda yavrulamış olmasıyla alakalıdır.

Söz konusu ilanlar, internet üzerinden farklı sitelerde bulunabilir. Ancak bilmeniz gereken konu ender olduklarıdır. Genel olarak ücretli olarak sunulmaktadır. Pomeranian Boo fiyatları diğer hayvanlarda olduğu gibi yavrularda ve dişilerde daha pahalı olabilmektedir.

Eğer daha uygun fiyatlar arıyorsanız, aşılarını sahibine sorabilirsiniz. Zira bunlar ücret karşılığıdır. Eğer henüz olmamışsa bir indirim isteyebilirsiniz.

Pomeranian Boo Özellikleri için patisahiplen.com bakabilirsiniz.


  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.