DersimiX Online Ders Birebir Ders

Size Özel Reklam

2022 Yılında %10 İndirim Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Yapılacak

 

2022 Yılında %10 İndirim Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Yapılacak

 

Çolakoğulları Nakliyat olarak taşımacılık sektöründeki etkimizi göstermeyi sürdürmekteyiz. Bu işleyişin içerisinde olan kullanıcılarımızın bütçelerini de düşünerek, kaliteli hizmetlerimize daha uygun rakamlarla ulaşmalarını her zaman desteklemekteyiz. Belli başlı kampanyaları yapmakta ve her zaman bizi tercih etmeleri için yeni bir sebebin ortaya çıkmasını önemsemekteyiz.

Evden Eve Nakliyat işlemlerinde firmamızdan yardım almak istemeyenlerin temel gerekçeleri ekonomik olabiliyor. Ancak bu durumun önüne geçmek için farklı kampanyaları yapmaktan geri kalmamaktayız. 2022 yılının başlangıcıyla beraber tüm taşımacılık faaliyetlerimizde %10 indirim sağlamaktayız. Böylelikle tüm kullanıcılarımızın kaliteli hizmetlere daha da ucuza ulaşmalarını desteklemekteyiz. Yıl boyunca bu kampanyamızı devam ettirerek, taşınma arifesinde olan kullanıcılarımızın yanında olmayı sürdürmekteyiz.Çolakoğulları Nakliyat Hizmet Fiyatları

Hizmetlerimize dair fiyatlarımız farklı farklı kriterlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilecektir. Net bir fiyat bilgisi almak isteyen kullanıcılarımızın ofisimizi ziyaret etmeleri ya da aramaları yeterli olacaktır. Taşınma işlemleri ne şekilde gerçekleşiyor olursa olsun fiyat açısından uygunluk gösterme taraftarı olduğumuzu ispat etmekteyiz.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetleri de yine evden eve nakliyat hizmetleri gibi en çok popülerlik kazanan hizmetler ağından biridir. Eşya depolama sistemini en iyi şekilde geliştiren ve ülkemizde bu hizmeti tüm Türkiye’de sağlamaya çalışan firmalarından başındayız. Çolakoğulları ailesi olarak; ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamaktayız. Depolama süreçlerinden firmamız tüm eşyalarınızı sıfır malzemelerle paketleyerek depolama alanlarına taşımaktadır. Tüm depo sürecinde firmamız eşyalarınızı sigortalı olarak depolatmaktadır.  Firmamızın İstanbul’da 5 adet deposu mevcuttur. Depolarımızın tamamı odalı sistem olup, istediğiniz metre karede depolama alanına sahip olabilirsiniz. Tüm depo alanlarımız havalandırma sistemi olup, yangın tüpleri ve güvenlik kameraları ile güvenli bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Hizmet fiyatlarımız 2022 yılının başlangıcıyla beraber daha cüzi rakamlarda ortaya çıkacaktır. Genel itibarıyla fiyatlarımızda kapsamlı bir hesaplama yaptığımızı her zaman göstermekteyiz. Araç seçimi, personel sayısı, evde bulunan eşyalar ve asansörlü taşımacılık hizmetinin gerekliliği gibi kriterler bu noktada esas aldığımız noktalar arasında bulunacaktır. Fiyat kıstasımız 2022 promosyonumuzla beraber daha da bütçe dostu bir hal alacaktır.

Evden Eve Nakliyat İçin İletişim

Firmamızın hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçilmesinde fayda vardır. Böylelikle ne kadar etkin bir İstanbul evden eve nakliyat firması olduğumuzu gösterebileceğiz. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturan bir tavır takındığımızı 2022 yılının gelişiyle beraber devreye sokacağımız promosyonlarımızla da ortaya koymaktan ödün vermemekteyiz.

Kullanıcılarımızın bizimle iletişim kurmasıyla beraber ne zaman hizmet alacaklarını bildirmeleri yeterli olacaktır. Belirttikleri süre zarfında tamamen hazırlık yapmış bir biçimde kendilerine faaliyetlerimizi sağlayacağız. İşinin ehli olan personellerimizle ve geniş araç filomuzla bu taşıma işlemlerinin kusursuz bir hal almasını her zaman desteklediğimizi kanıtlayacağız. Genel olarak bu işleyişimiz sayesinde kullanıcılarımızı memnun ederek, aradıklarını bizimle bulmalarını istemekteyiz.

  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.