DersimiX Online Ders Birebir Ders

Size Özel Reklam

DersimiX Dijital Özel Ders Platformu

 

DersimiX Dijital Özel Ders Platformu2020 yılında Ertuğrul Gerdan ile Emre Coşkun öncülüğünde kurulan DersimiX; yeni nesil dijital özel ders platformu olarak hizmet sunmaktadır. Merkezi İstanbul’da bulunan DersimiX; eğitim koçluğu ve özel ders hizmetlerinin üst düzeyde sunulması için tasarlanmıştır. E-ticaret ilkesini de benimseyen platformun ileriye dönük bir dijital akademi platformu olduğu da bilinmektedir.

Harvard, ODTÜ ve MIT mezunlarınca geliştirilen DersimiX; yenilikçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Toplamda üç binin (3.000+) üzerinde uzman öğretmenin görev aldığı akademinin, üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer aldığını ifade etmek mümkündür. Tam olarak profesyonel bir dijital özel ders akademisi olarak tasarlanan DersimiX; öğrenci merkezli yapay zekâ teknolojisinin kullanıldığı bir platformdur. Öğrenciye özel olarak öğretmen eşleştirmelerinin yapıldığı platform; sürekli gelişime açık bir vizyonu da yansıtmaktadır.

Yapay zekâ teknolojisini başarılı bir şekilde kullanan DersimiX; akademik gelişime katkı sunmak konusunda üst düzeyde bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Öğretmen, öğrenci ve eğitim ortamını bir arada değerlendiren etkili bir yapay zekaya sahip olan DersimiX; mükemmel bir öğretim ortamı oluşturmak konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir. Öğrencinin öğrenme karakterine göre özelleştirilebilen DersimiX; bütçe dostu bir hizmet anlayışını da benimsemiştir. Bundan dolayı platform tam olarak aile bütçenize uygun bir şekilde hizmet sunabilme kabiliyetine de sahiptir.

 

DersimiX Etkili Bir Ölçme Değerlendirme Yapar!

Eğitim sürecinde ölçe ve değerlendirme süreci en hassas süreçtir. İsabetli bir şekilde ölçme ve değerlendirmenin yapılması, akademik hayatı da destekler. DersimiX öğrencilerin öğrenme düzeylerini ölçme konusunda titiz bir çalışmanın içerisinde yer alır. Böylece nitelikli bir değerlendirme sürecinin oluşmasını da mümkün kılar. Güncel ölçe ve değerlendirme yöntemlerini başarılı bir şekilde kullanan DersimiX; ücretsiz koçluk hizmetiyle üst düzeyde bir performans ortaya koyar!

Eğitim süreci sürekli olarak gelişime açık olmak durumundadır. Bu durumun farkında olan DersimiX ekibi ARGE çalışmalarına her zaman geniş kapsamlı bir şekilde yer vermektedir. Böylece ölçe değerlendirme sürecinin daha verimli bir şekilde sonuçlanması konusunda en kapsamlı çalışmaları hayata geçirmektedir. Üstelik DersimiX; üç binden fazla öğretmenle oldukça geniş bir ölçe ve değerlendirme havuzuna da sahiptir.

DersimiX Kapsamlı Bir Eğitim Pazar Yeridir!

Özel ders ve öğrenci koçluğu alanında nitelikli bir hizmetin merkezinde yer alan DersimiX; tam olarak eğitimin Pazar Yeri olarak tanımlanmaktadır. Çevrimiçi testlerin yanı sıra eğitim yayınlarını da platformda bulmak mümkün olmaktadır. Üstelik DersimiX; çevrimiçi video konferanslarla da geniş kapsamlı bir çalışmaya imzasını atmaktadır. Tam olarak eğitim teknolojileri platformu olarak da tanımlanan DersimiX; geleceğin eğitim teknolojilerini de başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

DersimiX platformunda yer alan öğretmenlerin her biri alanlarında uzmandır. K-12 öğrencilerinin ihtiyaçlarına yönelik isabetli bir planlamanın yapıldığı platformda Türkiye’nin hemen her yerinden öğretmen görev almaktadır. Psikometrik ve akademik testlerin başarılı bir şekilde uygulandığı DersimiX; etkili bir dijital özel ders platformu olarak her zaman ön planda yer almaktadır. Akademik tecrübe konusunda üst düzeyde bir yeterliliğe sahip olan öğretmenlerin görev aldığı platformun başarıya odaklandığını ifade etmek mümkündür.

DersimiX platformunda görev alan öğretmenlerin ilk önce deneme dersleri dinlenilmektedir. Sonrasında referans kontrolü yapılmaktadır. Devamında pedagojik mülakat sürecine dâhil olan öğretmenler, bu süreçleri başarıyla tamamladıklarında görev alırlar. Elbette ki DersimiX güvenilirlik konusunu da her zaman üst düzeyde tutar. Böylece her zaman geniş kapsamlı ve güvenli bir öğretim ortamını sizlerle buluşturmaktadır.

DersimiX ile Etkili Özel Dersler Sizi Bekliyor!

Kurulduğu ilk günden günümüze kadar uzanan süreç içerisinde kendisini geliştiren DersimiX, çevrimiçi derslerle etkili bir öğretim sürecinin merkezinde yer alır. Online video konferans sistemini başarılı bir şekilde uygulayan platform, ekran hâkimiyeti üst düzeyde olan öğretmenler sayesinde öğrenme düzeyini üst seviyeye çıkarmayı başarmaktadır. Online ders verme kabiliyeti üst düzeyde olan öğretmenler; öğrencinin motivasyonu konusunda da sorumluluk üstlenirler.

Etkili bir doküman kullanımı kabiliyetine sahip olan DersimiX; ekran hâkimiyetine sahip öğretmenleri sayesinde iddialı bir konumda yer alır. Öğrenci motivasyonunu sürekli bir şekilde canlı tutmaya yönelik çalışmalara hız veren DersimiX; öğrencilerin eksiği neyse ona yönelik derslere de ağırlık vermektedir. Bütün bu bilgiler ışığında geniş kapsamlı bir dijital özel ders platformu olarak son derece iddialı bir konumda yer alan DersimiX; etkili bir düzeyde akademik destek sağlamaktadır.

Öğrencideki bilgi düzeyini kapsamlı bir şekilde analiz eden DersimiX; bu aşamadan sonra öğrenci koçluğunu devreye sokar. Böylece öğrenciye özel bir plan oluşturan platform, bununla birlikte rehberlik hizmeti de sunar. Böylece özel ders sürecinin başarılı olmasına yönelik olarak mükemmel bir ortam oluşturan DersimiX; her zaman öğrenci merkezli bir çalışmaya da imzasını atmaktadır. Platformda güvenli bir ödeme sisteminin bulunması; sorunsuz bir hizmet almanızı da mümkün kılar!

 

  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.