DersimiX Online Ders Birebir Ders

Size Özel Reklam

Enes Kulaner 11 Yıllık Teknoloji Tecrübesi İle Teknolojik Ürünleri Yorumluyorum


 

Enes Kulaner

 

Gelişen teknoloji ile birlikte, her gün daha fazla dijital araç hayatımıza dahil oluyor. Hal böyle olunca, yeni araçları ve gelişmeleri takip etmek zorlaşıyor. Yeni çıkan teknolojileri ve ürünleri sizlere tanıtmak adına uzunca bir yola giriştim ve şu an sizlerle beraberim. Peki ben kimim? Neler yapıyorum? Gelin biraz bunlara değinelim

 

Ben Kimim?

 

Ben Enes Kulaner. 11 yılı aşkın bir süredir Teknosa’da çalışıyorum. İş gereği son çıkan teknolojik ürünlerle yakinen ilgileniyorum. Özellikle de yeni nesil cep telefonları ve laptop ürünleri hakkında geçmişten bu yana büyük bir bilgi birikimim mevcut. Bu bilgilerin yalnıza bana ait olmasını istemediğimden dolayı sizlerle paylaşım yoluna gitmeyi tercih ettim. Sonuç olarak, dijital dünyanın nabzını beraber tutmayı planlıyorum.

 

Neler Paylaşıyorum?

 

Özellikle son çıkan teknolojik ürünler oldukça karmaşık bir yapıya bürünmeye başladı. Bu durum, her ürünün ya da her teknolojinin takip edilmesini oldukça zorlaştırıyor. Misal akıllı cep telefonlarının gelişimini son birkaç yılda takip etmek oldukça zor. Hal böyleyken pek çok farklı kaynaktan bilgi almak gerekebiliyor. Ben, mesleki deneyimlerimi sizlerle paylaşarak sizleri bu zahmetten kurtarıyorum. Aklınıza gelebilecek her türlü teknolojik ürünün tanıtımını yapıyor, inceliyor, özelliklerinden bahsediyor velhasıl bu ürünleri sizlerle buluşturuyorum. 

Beni Neden Takip Etmelisiniz?

 

Eğer yeni çıkan teknolojileri sade ve net bir anlatımla takip etmek istiyorsanız, beni takip edebilirsiniz. Bu sayede benim gibi teknoloji tutkunlarının işlerini bir hayli kolaylaştırıyorum. Eğer sizler de cep telefonlarına, bilgisayarlara veya genel olarak tüm teknolojik ürünlere ilgi duyuyorsanız, en güncel bilgileri benden alabilirsiniz.

 

Son çıkan teknolojilerin yanı sıra, hayatınızı kolaylaştıracak bilgileri de sizlerle paylaşıyorum. Bu sayede, merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilir ya da daha önce duymadığınız ancak sizin için çok önemli olan bilgileri edinebilirsiniz. Bunlara ek olarak, teknolojik ürünlerin güncel fiyatlarını benimle beraber öğrenebilir ve bütçe durumunuza göre hangi cihazın sizler için uygun olduğunu keşfedebilirsiniz. Eğer benimle beraber teknoloji dünyasının yeniliklerini ilk olarak siz öğrenmek istiyorsanız, acele edin. Çünkü teknoloji her geçen saniye daha hızlı bir ivmeyle gelişmeye devam ediyor!

İnstagram adresim : bykulaner

https://instagram.com/bykulaner?utm_medium=copy_link

  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.