Size Özel Reklam

Universiterehberi.org Hakkında

Merhaba değerli ziyaretçiler,

Bilgi aldığınız siteyi merak edip incelemeniz bizi ziyadesi ile sevindirmiştir.

universiterehberi.org sitesi, bilgi çöplüğüne dönmüş sanal dünyadan sıyrılarak ziyaretçiye en doğru bilgiyi en kullanışlı şekilde verme gayesi ile Temmuz 2017'de kurulmuştur. Üniversite adayları için rehber olma özelliği taşıyan bu sitede, üniversite bölümleri en ayrıntılı ve anlaşılır hali ile tanıtılmış; aynı zamanda YGS, LYS, KPSS gibi sınavlar ile ilgili değerli bilgiler verilmiştir.

Tüm içeriklerimiz, alanında uzman bir eğitimci tarafından oluşturulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sitemizin en büyük prensibi, hiç kimsenin hakkına girmeden, oradan buradan kopyalayıp yapıştırmadan, sizler için özgün içerikler üretmektir. Bilinmelidir ki bu sitedeki hiçbir içerik başka web sayfalarından alınmış değildir.


İçeriklerimizde Yanılma Payımız ve Güncellik

Alanında uzman eğitim danışmanı ve yazarımız, hem kendi bilgi birikimi hem de yaptığı derin araştırmalar vasıtası ile içerik oluşturmaktadır. Amacımız size en doğru bilgiyi vermek olsa da, zaman zaman yanıldığımız, bilmeden yanlış aktardığımız hususlar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir.

Bu yüzden sizden ricamız; hayatınız söz konusu olan içeriklerimizi birden fazla kaynaktan incelemeden karar vermeyin.


Danışma ve Bilgi Alma Hakkı

Tüm ziyaretçilerimiz tek tek bizim için çok kıymetlidir. Bu site sadece bilgiyi verip ortadan kaybolmak için kurulmamıştır. Bütün içeriklerimizle ilgili sorularınızı ilgili içeriğin altında bulunan yorum bölümü aracılığı ile bizlere sorabilirsiniz. Size en yakın zamanda dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak her soruya ille de bir doğru cevabımızın olacağını da iddia etmiyoruz.


Bize Destek Olabilirsiniz

Siz de takdir edersiniz ki bu site belli bir emeğin ürünüdür. Her kişi, verdiği bir emeğin karşılığını almak ister. Bize vereceğiniz en büyük desteğin, içeriklerimiz ile ilgili duygu v düşüncelerinizi paylaşmak olduğunu unutmayın. Her yorumunuzu, kendimizi daha fazla geliştirme yolunda bir adım olarak kabul ediyoruz. Kendinize iyi bakın, esen kalın.