Size Özel Reklam

Öğrencilere ek gelir, İnternetten para kazanma


Bugün sizlere Telegram üzerinden para kazanabileceğiniz bir bot’tan bahsedeceğiz. Bu bot sayesinde Dogecoin olarak telegram hesabınız üzerinden para kazanmak mümkün ve üstelik çok kolay.
Yapmanız gerekenleri sizlere basit bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Telegram uygulamasını mutlaka biliyorsunuzdur. Eğer telefonunuzda bu uygulama kurulu değil ise Google Play Store yada IOS (Iphone) kullanıyorsunuz Apple Store’dan uygulamayı indirin ve kurun.
Daha sonra ise; Bu Bağlantıya tıklayarak Doge Click botu açın. Böylelikle yeni bir pencere açılacak ve botumuzu kullanabilir hale geleceksiniz. Artık para kazanmaya başlayabiliriz.
Botun ekran görüntüsü ise şu şekilde olacaktır.


Dogecoin kazanmak

Burada para kazanmaya başlamak için “Visit sites” seçeneğine tıklıyorsunuz ve ekrana reklamlar gelmeye başlıyor. Yine yukarıdaki resimde örnek olarak bir reklam çıkmış. Bu reklama tıklamak için ise “Go to website” butonuna tıklıyoruz.
Eğer çıkan reklamda 10 saniye, 20 saniye ve benzeri zamanlı bir reklam çıkarsa bekleyin saniyenin bitmesini. Eğer normal saniyesiz reklam çıkarsa direkt reklam açıldıktan sonra kapabilirsiniz. Her reklam tıklama sonucunda ise ekrana o reklamdan kaç “DOGE (Dogecoin)” kazandığınızı yazacaktır.
Dogicoin bir kripto para birimidir ve karşılığı vardır. Yani Dogecoin olarak kazandığımız paraları minumum 3 Doge olunca BTC(paribu,binance,btctürk)cüzdanına çekebiliyorsunuz. Para 10-15 dakika içerisinde hesabınıza geliyor. Biz 3 yıldır bu şekilde reklamlardan para kazanıyoruz ve paramızı hep aldık.


Para Çekme işlemi (Withdraw)


Botun içerisinde kazandığınız Dogecoin Btc Türk, Paribu cüzdanınıza atabileceğiniz Withdraw bölümü bulunuyor. Bu bölümden kazandığınız paraları Btc Türk , Paribu cüzdanınıza alabilirsiniz.
Çekme talebiniz yukarıda da belirttiğim üzere en az 3 Doge olmalıdır. Bunun nedeni ise Btc Türk’te en az para yatırma tutarı bu rakama denk gelmesinden dolayıdır. Daha ufak para çekim talepleriniz Btc Türk’e aktarıldığında size verilmeyecektir.
Eğer Btc Türk ve ya Paribu cüzdanınız yok ise, Btc Türk sitesine giriş yapıp, üye olup bir cüzdan oluşturmalısınız.
Ben size göstermek amaçlı btctürk hesabıma bir miktar kazandığım Litecoinleri çektim. Ödeme 10-15 dakika içerisinde btctürk cüzdanıma yüklendi.


Kazandığınız Tutarı Görmek


Eğer Doge Click bot’tan kazandığınız Dogecoin tutarını görmek istemeniz durumunda resimde gördüğünüz “Balance” butonunu kullanmalısınız.
Bu buton size toplam kazandığınız Dogecoin miktarını gösterecektir.

Dogecoin kazanma taktiklerini, dogecoin Madenciliği, Dogecoin 

CryptoTab Bitcoin Madenciliği 


CryptoTab ile bitcoin Madenciliği yaparak İnternetten para kazanabilirsiniz hemde çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz bitcoin madenciliği ile internetten para kazanabilirsiniz.
Mobilden bitcoin madenciliği yapabileceğiniz gibi bilgisayarınızdan da bitcoin madenciliği yapabilirsiniz. CryptoTab Browser, uzantısını bilgisayar ve ya telefonunuza indirmeniz gerekiyor. CryptoTab browser buradan indirip kayıt olabilirsiniz.
Programı kurduktan sonra mail adresinizle tanımlamanızı yapıyorsunuz. Tanımlamanızı yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekran şu şekilde yer alıyor.

Ekranın sağ üst köşesinde yer alan MAX tuşuna tıklayarak çalıştırmaya başlıyorsunuz. Siz bir taraftan Telefonunuzda ve ya bilgisayarınızda işlerinizi hallederken diğer taraftan BTC kazanıyorsunuz.

Anket Doldur Para kazanMarketagent ile para kazanma anket doldurarak euro kazanacağınız bir sistem internetten anket doldurarak para kazanma dendiğinde Marketagent güvenilir ve para veren bir uygulama anketleride bir hayli fazla

Nasıl Üye Olurum?

Marketagent.com‘a aşağıda vereceğimiz bağlantıdan kolayca kaydolabilirsiniz. Site belirli aralıklarla sizinle e-posta yoluyla irtibata geçecektir. Bunun üzerine sizde görüşlerinizi bildirerek, anket formunu tamamen doldurulmuş şekilde göndermeniz gerekmektedir. Siteye aşağıdaki bağlantıdan kaydolmanız durumunda size 1 Euro değerinde 100 puan verilecektir. Kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz durumunda size 0.50 Euro değerinde 50 puan daha verilecektir. Yılda bir kez kişisel bilgilerinizi güncelleyerek 0.50 Euro kazanabilirsiniz

Marketagent ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Online anketlere katılım puanı 10 ve 250 puan aralığında olmaktadır. Genellikle en az 50 puanlık anketler gelmektedir. 100 puanın karşılığı 1 Euro olmaktadır.


Jooble nedir?


Jooble hayalinizdeki işi bulmanıza yardım etmek amacıyla kurulmuş olan bir arama motorudur.
Tüm iş ilanlarını, açık pozisyonlarını ya da üniversite öğrencilerine ek iş olanaklarını Jooble arama sonuçlarında bulabilirsiniz. Daha önce böyle bir şey duydunuz mu? Artık Türkiye'deki tüm iş olanakları sadece Jooble'da.
Neden Jooble mı? Herhangi bir başka arama motorunun yaptığı gibi Jooble tüm bilgiyi kendi veritabanında tutmaz, Jooble istediğiniz bilgiyi başka arama motorularından daha iyi arayabilir.
Arama yaptığınızda anahtar kelimelerinize en uygun Türkiye'deki 1340'den fazla iş bulma sitesine yönlendirilebilirsiniz.
Vaktinizi boşa harcamayın . Jooble aracılığı ile hayalinizdeki işi ve kariyer fırsatlarını kolayca bulabilirsiniz. Yaşamın sunduğu her şeyi almak isteyen "gurmeler" için bir çok arama filtresi olan gelişmiş arama fırsatı var. Jooble arama sonuçlarında hayalinizdeki işi mutlaka bulabileceksiniz. Tek bir şart hayal ettiğiniz işin var olmasıdır.
Ekibimiz iş aramanızı mümkün olduğu kadar basitleştirmek için durmadan çalışmaktadır. Yeni hizmetler ve özellikleri ekleyerek Jooble'ı geliştirmekteyiz. Konu ile ilgili fikirleriniz ve önerileriniz varsa bize lütfen bildirin.
Fakat bir özdeyişte denildiği gibi: "Bir sefer görmek yüz sefer duymaya bedeldir". Bu nedenle bu yazıyı okumak yerine arama hizmetimizi deneyin! İyi aramalar!


  1. "İsimsiz" olarak yorum yapmak için "Yorumlama Biçimi" bölümünden "ANONİM"i seçin.
  2. Takma adla yorum yapmak için "ADI/URL"yi seçerek herhangi bir isim yazın.
  3. Kendi isminizle yorum yapmak için GOOGLE hesabını seçin.
  4. Lütfen yorum yazarken yazım ve noktalama kurallarına uyun.
  5. Hakaret, küfür ve link içeren yorumlar onaylanmayacak veya onaylansa bile silinecektir.
  6. Yorumunuza cevap yazıldığında size e-posta gönderilmesini istiyorsanız BENİ BİLGİLENDİR kutucuğunu işaretleyiniz.